Login

Razítka pro školy a školky

Razítka pro základní a mateřské školy

Provozovatelé škol a školek kromě klasických administrativních a datumových razítek mají zájem také o pamětní razítka pro předškoláky či prvňáčky.

Školám a školkám nabízíme za velmi výhodné ceny:
- pamětní razítka s textem
- razítka se jmenovkou
- administrativní a datumová razítka
- luxusní tužková razítka se jmenovkou dítěte
- razítka v tužce pro učitelský sbor

Slevu 8% lze uplatnit při objednání již nad 5 ks razítek stejného druhu. Máte-li zájem o razítka pro školy, objednejte si je pomocí poptávkového formuláře níže. Pro objednání nadstandardních typů razítek (např. vícebarevná pamětní razítka), nás můžete kontaktovat pomocí emailu pavel.balek@als.cz.

Razítko pro školky

Školky si mohou objednat razítka, která se stanou součástí dárkových balíčků MŠ, jimiž děti obdarovávají během loučení se školkou. Razítka mohou obsahovat logo školky, případně logo třídy, jež dítě navštěvovalo, jméno dítěte a krátký slogan – např. těšíme se do školy, absolvent školky, apod. Této možnosti mohou využít  soukromé i státní školky. Finance na úhradu razítek lze získat např. pořádáním výtvarných dílen, z nichž je výtěžek věnován právě na úhradu dárků pro děti.

Razítko pro prvňáčky

Razítko pro prvňáčky

Pamětní razítko pro prvňáčky může být podobné jako pamětní razítko MŠ. Je jen na požadavcích dané školy, jak velké razítko zvolí. Na razítku by nemělo chybět logo a název školy, jméno dítěte, případně alternativní text – prvňák 2015, prvňáček ZŠ Praha apod.


Školy mohou také objednávat razítko pouze se jmenovkou dítěte, která poslouží třídním učitelům k označení sešitů prvňáčků. Takové razítko se jménem může dítě používat ve všech ročnících základní školy i později během svého života.

!!! Náš Tip pro školy - unikátní razítko v tužce !!!

!!! Náš Tip pro školy - unikátní razítko v tužce !!!

Praktický dárek pro prvňáčky může mít podobu kapesního tužkového razítka, které je kombinováno s vestavěným razítkem se jmenovkou dítěte.

Kapesní razítko může dobře posloužit také všem členům učitelského sboru.

Razítka pro tábory

Razítka pro tábory

Provozovatelé dětských táborů si mohou nechat vyrobit razítka s logem a názvem tábora, případně s názvem táborového oddílu. Při objednání většího množství razítek cena za 1 kus výrazně klesá a ceny jsou velmi výhodné.

Pamětní razítko pro školy a školky - objednávka dle specifických požadavků

Vzhledem ke specifickým požadavkům jednotlivých škol, ohledně objednání pamětních razítek pro děti, nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu razitka@als.cz.

 

Množstevní slevy a objednávka

Při výrobě razítek se v jejich ceně projeví značný podíl lidské práce, jež musí být do projektu investována. Návrh razítka, kontakt se zákazníkem, kontrola a příprava před samotnou výrobou jsou činnosti, jež nezastane žádný automat. Cena jediného nadstandardního razítka se proto může zdát vysoká. Při objednání razítek pro celou třídu, kde se jednotlivá razítka liší pouze jmény dítěte, lze návrh razítka částečně zautomatizovat. Čím více razítek najednou objednáte, tím nižší cenu za kus Vám nabídneme. Stálým klientům nabízíme slevy při každé hromadné zakázce.

Objednávka standardního razítka pro školu či školku

*
*
*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

osvědčená
razítka

tradiční
razítka

velká
razítka

více kusů
razítek

ostatní
razítka

cena je pro Vás
naprosto
rozhodující
potřebujete více
razítek pro firmu,
nebo družstvo
potřebujete
spolehlivé,kvalitní
firemní razítko
vícebarevná,v tužce,
datumová, kapesní,
z fotografie, luxusní
chcete mít na
razítku logo
a hodně údajů
Levná razítka
Kvalitní razítka
Více kusů razítek
Velká razítka
Celý sortiment
HOME - výroba razítek trodat a colop
Nejnižší cena razítka
 Kvalitní firemní razítko
Velká razítka – jestliže potřebujete vtěsnat na razítko co nejvíce firemních údajů
Více kusů razítek – vhodné pro velké firmy, úřady a instituce
Razítko v tužce, Datumové razítko