Login

Dodací podmínky

Dodání razítek

Vzhledem k zakázkové výrobě platba probíhá předem. Pro platbu předem standadně vystavujeme Výzvu k platbě, kde si před uhrazením ověříte správnost údajů pro pozdější daňový doklad.
Hned po přijetí platby grafik připraví podle typu zadání (levné, kvalitní, luxusní) náhledy, které Vám pošleme mailem k výběru či připomínkování. Jakmile jeden z nich vyberete a prověříte, že zapsané údaje na otisku razítka souhlasí, dáváme razítko do výroby. Pak je u obvyklých razítek odeslání na Vaši adresu otázkou 1 pracovního dne. U vícebarevných je lhůta delší, někdy až 10 dnů.

Možnosti doručení:

- přeprava zásilkovou službou - poštovné a balné 127 Kč
- doručení Českou poštou - zaslání poštou v částce poštovného a balného 127 Kč - v současnosti výjimečně a jen po dohodě.

Doporučujeme doručení razítka přepravní službou. Přepravní služba provádí předávání zásilek během obvyklých pracovních hodin – praktické pro firmy a osoby zdržující se běžně v místě pro doručení.

Další z možností je doručení razítek Českou poštou v současnosti nenabízíme. Výjimky po osobní domluvě.

Jak probíhá objednávka a dodání razítek v praxi

1. Vyberte si razítko
Vyberte si razítko, které se nejlépe hodí pro Váš účel.

2. Objednávka razítka
Vyplňte poptávkový formulář se zvoleným typem a počtem razítek.

3. Platba za razítko
Platba za razítka probíhá předem. Po vyplnění objednávky Vám bude zaslána Výzva k platbě. Jakmile ji uhradíte, vytvoříme návrh razítka.

4. Návrh razítka
Odešleme Vám vytvořený náhled razítka ke kontrole údajů a odsouhlasení. V případě jakýchkoli výhrad nás prosím kontaktujte k dalšímu řešení.

5. Schválení razítek
Po odsouhlasení náhledu razítka dáváme razítko do výroby.

6. Dodání razítka
Dodání razítka je možné přepravní službou přímo na místo určení. Osobní vyzvednutí v současné době nenabízíme.

Odstoupení od smlouvy

Občanský zákoník jako jednu z výjimek z odstoupení od smlouvy uvádí zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
To znamená, že nemůžete uplatnit klasickou možnost při elektronickém uzavření smlouvy do 14 dnů zboží vrátit i bez udání důvodu.
Samozřejmě bereme v úvahu případy, kdy je chyba na naší straně a řešíme takové situace jako reklamaci. Pokud zákazník z nějakého důvdou hotové nepoškozené razítko vrátí, započteme využitelné části razítka ve prospěch zákazníka.
Razítka jsou primárně určena pro otisky na rovné plochy. Při potisku ploch zakřivených, typicky na kelímky, upozorňujeme zákazníky, že hrozí větší riziko rozmáznutí, jež není výrobní vadou, a že provedení kolébkového pohybu zápěstím kolem zakřivené plochy je otázkou cviku. Naprostá většina našich klientů po cca 15minutovém nacvičování techniku zvládla. Riziko se zvyšuje u většího zakřivení (malé kelímky) nebo u většího rozměru otisku.

V případě pochybností o ceně

Aktuální a platné ceny razítek najdete v sekci "Ceník výroby razítek". V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat o upřesnění. Ostatní ceny na webu nemusejí být platné.

osvědčená
razítka

tradiční
razítka

velká
razítka

více kusů
razítek

ostatní
razítka

cena je pro Vás
naprosto
rozhodující
potřebujete více
razítek pro firmu,
nebo družstvo
potřebujete
spolehlivé,kvalitní
firemní razítko
vícebarevná,v tužce,
datumová, kapesní,
z fotografie, luxusní
chcete mít na
razítku logo
a hodně údajů
Levná razítka
Kvalitní razítka
Více kusů razítek
Velká razítka
Celý sortiment
HOME - výroba razítek trodat a colop
Nejnižší cena razítka
 Kvalitní firemní razítko
Velká razítka – jestliže potřebujete vtěsnat na razítko co nejvíce firemních údajů
Více kusů razítek – vhodné pro velké firmy, úřady a instituce
Razítko v tužce, Datumové razítko